KURUMSAL Hakkımızda

Hakkımızda

Alkur İnşaat Taah. San ve Tic. Ltd. Şti.,  Sektörde “Dış Cephe Mantolama” imalatları yapmak üzere 1997 yılında   Ali Güler tarafından kurulmuş olup, bu konuda birçok  projeyi bitirerek İnşaat ince işlerine ait diğer imalatların taahhütlerini de üstlenerek iştigal konularını bir hayli genişletmiş ve mali yapısını güçlendirerek bu alanda gerek taahhüt işlerini barter gerekse kat karşılığı müteahhitlik hizmetlerini 2016 sonuna kadar başarı ile bitirmiş ve çözüm ortaklığı konularında müşterilerini memnun etmiştir. 

2017 yılında, Sektörde 30 yılını tamamlamış gerek kendi şirketi ile gerekse sektörün önde gelen müteahhit ve gayrımenkul yatırımı yapan inşaat şirketleri ile  önemli ve saygın projeleri bitirmiş olan ve “Güven, Kalite, Zaman“ kavramlarına önem veren düşünce yapısı ile şirketi daha ileriye taşıyacağına inandığı mimar Eray Canbazoğlu ile birlikte yola devam kararı almıştır.

Güven, Kalite ve Zaman kavramlarına önem veren şirketler ile yollarımızın bir gün mutlaka kesişeceğini biliyor ve çözüm ortağınız olarak birlikte güzel projeler bitirmeyi arzu  ediyoruz.

                 Ali Güler                                                                           Eray Canbazoğlu
     Yönetim kurulu başkanı                                                        Mimar / Genel Koordinatör

©2021 - Alkur İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. TTR BİLİŞİM